"Şu an acı ve üzüntü içerisinde olan ya da zevk ve sefa içinde yüzen kim varsa, hepsi de bir gün böyle ölüp gidecek ve unutulacak."

Ann Radcliffe'in 1790 yılında yazdığı erken dönem eserlerinden biri olan ve isimsiz olarak basılan Sicilya'da Bir Aşk Hikayesi 18. yüzyıldan günümüze kadar gotik edebiyatının klasiklerinden biri haline gelmiştir. Yazar Sicilya'nın eşsiz doğa manzarası ve sessiz kıyılarının içinde esrarengiz ve sırlarla dolu bir şatoda yaşanan olayları ve bir aşk hikayesini ele alır.

Sürekli bir medcezir içinde olan yazar korkuyu ve gerilimi hikaye boyu istikrarlı bir şekilde sürdürür. Günlük yaşamda, sakin görünen hayatlara geçmişten gelen korkunç sırların etki etmesi ve sürekli artan olaylar silsilesiyle birlikte yaşanan psikolojik çöküntüleri anlatan Ann Radcliffe okuru eserin içine sürükleyerek korkuya romantik bir gözle bakmayı sağlıyor.

Yayıncı‏:‎Ren Kitap; 1. basım (13 Ağustos 2020)
Dil‏:‎Türkçe
Kağıt Kapak‏:‎272 sayfa
ISBN-10‏:‎6257026407
ISBN-13‏:‎978-6257026406
#Sicilyada #Bir #Aşk #Hikayesi

Satın Al

"

Sicilya’da Bir Aşk Hikayesi kitabının ön okuması bu kadar. Kitabı beğendiysen senin için en uygun fiyatlı satın alma seçeneklerini listeledik.

idefix trendyol D&R kitap365
beğendiniz mi?

Sicilya’da Bir Aşk Hikayesi