'Yeme Bozuklukları ve Bilişsel Davranışçı Terapi', uygulama yapan uzmanlar da gözetilerek hazırlanmış pratik ve çok yararlı bir kılavuz…

Bu kitap, yeme bozukluğu ile ilgili olarak hastalara nasıl yardım edileceği ve nasıl fark yaratılacağını ele alıyor. Deneysel olarak desteklenmiş önde gelen yeme bozuklukları tedavisinin en yeni versiyonu olan "Geliştirilmiş" Bilişsel Davranışçı Terapi'nin (G-BDT) nasıl uygulanacağını kapsıyor; farklı profesyonel geçmişlere ve farklı düzeylerde klinik deneyimlere sahip bilim insanlarının katkısına yer veriliyor.

Dr. Fairburn'ün yayınevimizden çıkan önceki kitabıyla, 'Aşırı Yemeyi Yenmek'le de bütünleşen bu yapıt, hastayla ilk tanışıldığı andan tedavi sonrası takip görüşmelerine kadar olan süreci baştan sona ayrıntılı olarak anlatıyor ve özel hasta gruplarına uyması için tedavinin nasıl uyarlanabileceği açıklanıyor.

Yayıncı‏:‎Psikonet Yayınları; 1. basım (19 Mart 2020)
Dil‏:‎Türkçe
Kağıt Kapak‏:‎520 sayfa
ISBN-10‏:‎6056950468
ISBN-13‏:‎978-6056950469
#Yeme #Bozuklukları #Bilişsel #Davranışçı #Terapi #Değerlendirme #Tedavi

Satın Al

"

Yeme Bozuklukları ve Bilişsel Davranışçı Terapi: Değerlendirme ve Tedavi kitabının ön okuması bu kadar. Kitabı beğendiysen senin için en uygun fiyatlı satın alma seçeneklerini listeledik.

pttavm D&R

beğendiniz mi?

Yeme Bozuklukları ve Bilişsel Davranışçı Terapi: Değerlendirme ve Tedavi